SÁIK Székhelyintézmény

Kitüntetettjeink

2017-2018. tanév

Gagarin Emlékplakett

Kunné Dittmár Erika
Kissné Sári Judit
Frink Dávid
Szabó Keve József

Talent-díj

Országh Bence Gellért

Salgótarján Város Jó tanuló - Jó sportolója

Alb Zalán
Balázs Fanni
Hegedűs Flóra
Klecsány Fruzsina
Lénárt Lili
Oravecz Lora
Reichardt Liza
Reichardt Zalán

2016-2017. tanév

Gagarin Emlékplakett

Baráth Árpádné
Mravcsik Sándor
Fülepi Dávid

Talent-díj

Dobos Zétény Lukács

Salgótarján Város Jó tanuló - Jó sportolója

Alb Levente
Bartkó Virág
Fehérvári Bálint
Géczy Petra
Hegedűs Flóra
Klecsány Fruzsina
Lénárt Lili
Muzsnay Zsófia
Oravecz Lora
Oravecz Olivér
Reichardt Liza
Reichardt Zalán
Sipos Kristóf
Szmilek Jázmin

2015-2016. tanév

A város ifjú tehetsége

Fülepi Dávid

A város kiváló tehetséggondozó pedagógusa

Kissné Sári Judit

Gagarin Emlékplakett

Dénes Gyula
Fekete Zsombor

Talent-díj

Bíró Máté

A Nógrád Megyei Pedagógiai Intézet által díjazott tanulóink

  Felkészítő tanár Verseny neve, megyei helyezés
Büki Marcell Dombi Sándorné Hatvani István Matematika Verseny 3. helyezés
Fancsik Roland Diószegi Istvánné Hatvani István Matematika Verseny 2. helyezés
Fülepi Dávid Kissné Sári Judit Hatvani István Matematika Verseny 1. helyezés
Dobos Zétény Kissné Sári Judit Hatvani István Matematika Verseny 3. helyezés
Fülepi Dávid Kissné Sári Judit Hevesy György Országos Kémia Verseny 1. helyezés
Bíró Máté Darvas József Hevesy György Országos Kémia Verseny 2. helyezés
Versegi Tamás Kissné Sári Judit Hevesy György Országos Kémia Verseny 3. helyezés
Varga Adél Tarjáni Zsanett Teleki Pál Országos Földrajz-földtan Verseny 2. helyezés
Bíró Máté Tarjáni Zsanett Teleki Pál Országos Földrajz-földtan Verseny 2. helyezés
Nagy Noémi Majlikné Hirka Cintia Móra Ferenc Megyei Nyelvtan Verseny 3. helyezés
Dobos Zétény Mocsári Zoltánné Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny 2. helyezés
Bella Bence Pálné Somodi Ilona Szép Magyar Beszéd Verseny 2. helyezés
Országh Bence Majláth Gizella Szép Magyar Beszéd Verseny 3. helyezés
Fekete Brigitta Osgyáni Anita Általános Iskolai Tanulók Országos Német Nyelvi Versenye 3. helyezés

Salgótarján Város Jó tanuló - Jó sportolója

Alb Levente
Barta Zsombor
Bartkó Virág
Gasparin Zsombor
Hegedűs Flóra
Klecsány Fruzsina
Lénárt Lili
Muzsnay Zsófia
Reichardt Liza
Reichardt Zalán
Szmilek Jázmin

2014-2015. tanév

Gagarin Emlékplakett

Tolnainé Nagy Márta
Szvoren Lili
Gasparin Zsombor

Talent-díj

Juhász Benedek

A Nógrád Megyei Pedagógiai Intézet által díjazott tanulóink

  Felkészítő tanár Verseny neve, megyei helyezés
Juhász Benedek Darvas József Öveges József Fizikaverseny 2. hely
Gasparin Zsombor Kissné Sári Judit Hevesy György Országos Kémia Verseny 2. hely
Bíró Máté Tarjáni Zsanett Teleki Pál Országos Földrajz-földtan Verseny 3. hely
Zsivera Lilla Tarjáni Zsanett Teleki Pál Országos Földrajz-földtan Verseny 2. hely
Kun Máté Budafokiné Kiss Éva Móra Ferenc Megyei Nyelvtan Verseny 3. hely
Pádár Nikolett Mocsári Zoltánné Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny 3. hely
Zsivera Lilla Majláth Gizella Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny 2. hely
Pádár Nikolett Mocsári Zoltánné Szép Magyar Beszéd Verseny 1. hely
Szvoren Lili Majláth Gizella Szép Magyar Beszéd Verseny 3. hely
Fekete Brigitta Tárkányi Lívia Általános Iskolai Tanulók Országos Német Nyelvi Versenye 2. hely
Klecsány Panna Mocsári Zoltánné Általános Iskolai Tanulók Országos Német Nyelvi Versenye 2. hely

Salgótarján Város Jó tanuló - Jó sportolója

Lapicz Anna
Gasparin Zsombor
Kaibás Benedek
Klecsány Panna
Lénárt Lili
Muzsnay Zsófia
Reichardt Liza
Reichardt Zalán
Herencsényi Róza
Oravecz Lora
Oravecz Olivér
Szvoren Lili
Augusztin Réka
Bartkó Virág
Kalácska Evelin
Kékesi Tifani
Kovács Flóra
Fikó Róbert

2013-2014. tanév

A város ifjú tehetsége 2014.

Kiss Dorottya
Sütő Martin
Jakubovics Gergely
Juhász Benedek
Szatmáry Alex
Tóth Blanka
Szabó Natália
Szvoren Lili
Vanya Lilla
Augusztin Réka
Szabó Martin
Fikó Róbert
Gasparin Zsombor
Kovács Nikolett
Göröcs Lilla
Fülepi Dávid
Dobos Zétény
Séber Sára
Petrusz Laura
Kovács Flóra
László Vivien

Magyarország Jó tanuló - Jó sportolója

Barta Luca

A város kiváló tehetséggondozó pedagógusa

Mocsári Zoltánné
Kadlótné Hulitka Julianna
Tárkányi Lívia
Suba Marianna
Mustóné Krajcsi Mónika
Farsangné Puskás Andrea
Fábiánné Farkas Andrea
Máté Marianna
Darvas József
Nagyné Barta Angéla
Tamás Pál

Gagarin Emlékplakett

Mustóné Krajcsi Mónika
Barta Luca

Nógrád megye Jó tanuló - Jó sportolója

Barta Luca, Barta Zsombor, Ferencz Flóra, Fikó Róbert, Gasparin Zsombor, Kotroczó Dorka Enikő, Kékesi Tifani, Lapicz Anna, Markó Margit Virág, Nagy Anna, Szvoren Lili, Vandornyik Máté, Veres Mirella, Simó attila, Molnár Noémi

Salgótarján Város Jó tanuló – Jó sportolója

Balya Dorottya, Barta Luca, Barta Zsombor, Bartkó Virág, Becsó Barbara, Ferencz Flóra, Fikó Róbert, Gasparin Zsombor,Grajzel Adrienne, Herencsényi Róza, Kotroczó Dorka, Kékesi Tifani, Lapicz Anna, Markó Margit Virág, Nagy Anna, Reichard Liza, Reichard Zalán, Szvoren Lili, Vandornyik Máté, Veres Mirella