SÁIK Székhelyintézmény

Munkatársaink

  Szak Fogadóóra
Bagyal Péter testnevelés Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Balázs Szabina történelem-német Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Barta Angéla matematika-kémia Minden hónap 1. hétfő 14.30-15.30
Berze Andrea tanító-pedagógia Minden hónap 1. kedd 16.00-17.00
Bodócs Péterné tanító Minden hónap 1. szerda 16.00-17.00
Budafokiné Kiss Éva tanító Minden hónap 1. szerda 16.00-17.00
Czipó Noémi angol Minden hónap 1. szerda 14.30-15.30
Csetnekiné Valet Zsuzsanna tanító Minden hónap 1. csütörtök 16.00-17.00
Darvas József fizika-kémia Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Dénes Dóra Tünde tanító Minden hónap 2. kedd 13.30-14.30
Dénes Gyula történelem-magyar Minden hónap 1. hétfő 13.00-14.00
Devcsics Annamária intézményegység-vezető
biológia-földrajz
Minden hónap 2. hétfő 15.00-16.00
Dombi Sándorné tanító-rajz Minden hónap 2. kedd 16.00-17.00
Dudománé Bodor Tünde tanító Minden hónap 1. kedd 16.00-17.00
Fábiánné Farkas Andrea angol-történelem Minden hónap 1. hétfő 14.30-15.30
Farsangné Puskás Andrea tanító Minden hónap 1. szerda 16.00-17.00
Feketéné Danyi Andrea magyar-történelem Minden hónap 1. kedd 16.00-17.00
Dr. Gaálné Bakallár Zsuzsanna tanító Minden hónap 2. hétfő 16.00-17.00
Harsányi Szilvia tanító Minden hónap 1. hétfő 14.30-15.30
Kadlótné Hulitka Julianna magyar-német Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Kissné Sári Judit matematika-kémia Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Kissné Tarjányi Viktória testnevelés Minden hónap 1. kedd 14.30-15.30
Koósné Czene Katalin tanító-technika Minden hónap 1. hétfő 14.00-15.00
Lajkóné Papp Zsuzsanna tanító Minden hónap 2. hétfő 16.00-17.00
Majláth Gizella magyar-történelem Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Majlikné Hirka Cintia tanító Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Marschalkó Mónika tanító Minden hónap 2. szerda 16.00-17.00
Máté Marianna matematika-angol Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Mravcsik Sándor igazgató
matematika-kémia
Minden hónap 2. hétfő 15.00-16.00
Mustóné Krajcsi Mónika tanító Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Nagy Istvánné tanító Minden hónap 1. szerda 16.00-17.00
Nagy Zsuzsanna tanító Minden hónap 1. csütörtök 16.00-17.00
Ocskó Gabriella tanító Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Oszvaldné Telek Beatrix tanító Minden hónap 2. hétfő 16.00-17.00
Pakodi Beáta tanító-történelem Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Prakfalviné Mede Beáta intézményegység-vezető helyettes
tanító
Minden hónap 1. szerda 15.00-16.00
Scholtz Katalin tanító Minden hónap 1. szerda 16.00-17.00
Sebők Anett tanító-angol Minden hónap 2. kedd 16.00-17.00
Sulyok Annamária tanító Minden hónap 2. szerda 16.00-17.00
Szarvas József testnevelés Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Szekrényesné Csaba Zsuzsanna angol-biológia Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Szelesné Tarjáni Zsanett földrajz-történelem Minden hónap 1. kedd 14.30-15.30
Szilveszter-Balázs Julianna biológia Minden hónap 1. kedd 16.00-17.00
Takács Szilvia tanító Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Tamás Pál informatika Minden hónap 1. hétfő 15.00-16.00
Tóth Judit tanító Minden hónap 1. csütörtök 16.00-17.00
dr. Tóthné Nagy Zsuzsanna magyar-német Minden hónap 1. hétfő 14.30-15.30
Veresné Kelemen Beáta tanító Minden hónap 1. kedd 16.00-17.00
Óraadók    
Budavári Lászlóné    
Fürth Róbertné    
Rákosné Szakács Ildikó    
  Munkakör  
Varga Csilla könyvtár-pedagógia
Kakuk Csaba ügykezelő
Ottmár Miklósné iskolatitkár
Kalmár Norbert rendszergazda
Tar Béla uszodamester
Radicsné Foltán Éva technikai dolgozó
Polareczki Lajosné technikai dolgozó
   
Grajzel Edina iskolavédőnő Tanácsadás: kedd 12.00-14.00
Dr. Al-Shamiri Ali iskolaorvos  
Barta Angéla gyermek- és ifjúságvédelmi felelős  
Vojtovszky Attila iskola rendőre Fogadóóra az iskola épületében (tanuló és szülő részére is): minden hónap 2. csütörtök 14.00-15.00