SÁIK Székhelyintézmény

Munkatársaink

  Szak Elérhetőség
Bagyal Péter testnevelés bagyalp@freemail.hu
Balázs Szabina történelem-német b.szabina01@gmail.com
Barta Angéla matematika-kémia angela.barta69@gmail.com
Berze Andrea tanító-pedagógia bandreas@freemail.hu
Bodócs Péterné tanító tunde.bodocs@gmail.com
Budafokiné Kiss Éva tanító bkeva65@gmail.com
Czipó Noémi angol czipo.noemi78@gmail.com
Csetnekiné Valet Zsuzsanna tanító valetzsu66@gmail.com
Darvas József fizika-kémia darvasjozsi@freemail.hu
Dénes Dóra Tünde tanító denesdori@gmail.com
Dénes Gyula történelem-magyar  
Devcsics Annamária intézményegység-vezető
biológia-földrajz
devcsicsa@gagarin-starjan.sulinet.hu
Dombi Sándorné tanító-rajz dombine.jozsa.eva@gmail.com
Dudománé Bodor Tünde tanító bodor_tunde@freemail.hu
Fábiánné Farkas Andrea angol-történelem farkasandrea28@gmail.com
Farsangné Puskás Andrea tanító farsangandi74@gmail.com
Feketéné Danyi Andrea magyar-történelem andcsilla@gmail.com
Dr. Gaálné Bakallár Zsuzsanna tanító gabazsu@gmail.com
Harsányi Szilvia tanító harsanyi.szilvia@gmail.com
Kadlótné Hulitka Julianna magyar-német kadlotne.gagarin.oktatas@gmail.com
Kissné Sári Judit matematika-kémia sarij@gagarin-starjan.sulinet.hu
Kissné Tarjányi Viktória testnevelés tarjanyiviki@gmail.com
Koósné Czene Katalin tanító-technika kne.kata@gmail.com
Lajkóné Papp Zsuzsanna tanító lajkopzsuzsa@gmail.com
Majláth Gizella magyar-történelem majlath.gizella@gmail.com
Majlikné Hirka Cintia tanító cintiahirka@freemail.com
Marschalkó Mónika tanító m.marschalko@gmail.com
Máté Marianna matematika-angol mariann.mate.72@gmail.com
Mravcsik Sándor igazgató
matematika-kémia
mravcsik@gagarin-starjan.sulinet.hu
Mustóné Krajcsi Mónika tanító mukramo@freemail.hu
Nagy Istvánné tanító nagyzsuzsa109@gmail.com
Nagy Zsuzsanna tanító nagyzsu3@gmail.com0
Ocskó Gabriella tanító csasziga@gmail.com
Oszvaldné Telek Beatrix tanító beatrix.telek@gmail.com
Pakodi Beáta tanító-történelem pakodibeata@gmail.com
Prakfalviné Mede Beáta intézményegység-vezető helyettes
tanító
prakfalvine@gagarin-starjan.sulinet.hu
Scholtz Katalin tanító scholtzi43@freemail.hu
Sebők Anett tanító-angol sanett3@gmail.com
Sulyok Annamária tanító  
Szarvas József testnevelés szarvas.jozsef.tie@gmail.com
Szekrényesné Csaba Zsuzsanna angol-biológia csabazs01@gmail.com
Szelesné Tarjáni Zsanett földrajz-történelem tarjanizsanett@gmail.com
Szilveszter-Balázs Julianna biológia szilveszter.b.julianna@gmail.com
Takács Szilvia tanító kacsszilvia@gmail.com
Tamás Pál informatika tamas@gagarin-starjan.sulinet.hu
Tóth Judit tanító tojutta@gmail.com
dr. Tóthné Nagy Zsuzsanna magyar-német drtothnenagyzsuzsanna@gmail.com
Veresné Kelemen Beáta tanító vkeli66@gmail.com
Dexler Éva tanító dexlereva67@gmail.com