Sporteredmények

2017-2018. tanév

• A Csatlós Csaba emlékverseny eredményei: Kategóriájában, gyorsúszásban 1. helyezett: Kiss Boglárka 3.b, Kiss Benedek 2.b, 2. helyezett: Tóth Milán 3.b, Bajnai Csenge 3.a, Masár Balázs 3.b, Balázs Fanni 4.a, 3. helyezett: Fürjesi Eszter 3.c osztályos tanulók.
    Mellúszásban 1. helyezett : Kiss Boglárka 3.b, Balázs Bálint 4.a, 2. helyezett : Tóth Milán 3.b, Gazda Tamás 3.b, Bajnai Csnge 3.a, Balázs Fanni 4.a, 3. helyezett: Végh Hanga 4.a, Szviták Márió 3.c osztályos tanulók. Hátúszásban 1. helyezett: Kiss Boglárka 3.b, 2. helyezett: Kiss Benedek 2.b, Bajnai Csenge 3.a, Balázs Fanni 4.a, Bajnai Máté 4.a, Szviták Márió 3.c és 3. helyezett: Tóth Milán 3.b, Végh Hanga 4.a osztályos tanulók.
  • A Salgótarjáni Tehetséggondozó és Sport Egyesület sakk bajnokságán, kategóriájában 1. helyezett Kovács Veronika 4.c, 4. helyezett: Kovács Rebeka 4.c osztályos tanulóink.
  • A XV. Tarján Kupa sakkversenyen, kategóriájában 1. helyezett Fenyő Blanka 4.c osztályos tanuló, aki a CSALÁD kategória 1.helyezettje is. 2. helyezett Kovács Rebeka 4.c osztályos tanuló. A Sakk-klub házi verseny 1. helyezettje Rusznyák Máté 3.c osztályos tanuló.
  • A „Dobd a kosárba!” megyei fordulón, az 1-2. osztályosok között iskolánk csapata 5. helyezést ért el. A csapat tagjai: Kolbányi Enikő, Ternyik Adél, Szabó Enikő, Balogh Fruzsina, Barta Bella, Büki Dávid, Godó Szebasztián, Huszár Hanna, Józsa Máté, Laczkó Ákos 2.a osztályos tanulóink.
  • Az „Add Tovább” megyei fordulóján csapatunk 2. helyezést ért el. A csapat tagjai: Al-Ariki Safa 4.c, Iad Abdulfatah 4.c, Abdrabu Mohammed 4.c, Szabó Benedk 4.c, Bacsa Hunor 4.c, Taliga Fruzsina 4.a, Kakuk Luca 4.a, Czímer Dávid 4.a, Hannos Dominik 4.a, Nagy Kristóf 3.a, Kleczkeny Kevin 4.b, Danyi Balázs 3.a és Szalkai Fanni 5.a osztályos tanulóink.
  • Őszi Kupa Táncversenyen, 2. helyet szerzett az Ignácz Nóri, Lipták Réka, Rétei Tegza, Stér Kiara alkotta csapat.
  • Sportlövészet megyei diákolimpián az I. helyet Sütő Rebeka, a II. helyet Molnár Hanna szerezte meg.
  • Fenyvesi Ádám 4.a osztályos tanuló, Kiss Kamillával párban a Fortuna TSE által rendezett Tánciskolás versenyen, kategóriájában 1. helyezett.
  • Huszár Hanna, Ruzsinszki Lili, Tóvizi Ariana, Bíró Nóra és Kiss Viktória a Modern Látványtánc és Sportszövetség által rendezett verseny 2.h elyezettje. Felkészítőjük: Mazgony Léna.
  • Balázs Bálint és Balázs Fanni 4.a osztályos tanulók a Karate Magyar Bajnokság, Salgótarján 3. helyezettjei.
  • Kiss Boglárka 3.b osztályos tanuló a Csatlós Csaba úszóversenyen, kategóriájában 50 méter hát- és 100 méter vegyesúszásban 6. helyezett, 100 méter gyorsúszásban 4.helyezett.
  • Rusznyák Máté 3.c osztályos tanuló a Salgótarjáni Kupa Sakkversenyen, kategóriájában 1. helyezett.
  • A Borsodnádosd Enduroeross Országos Bajnokságon, kategóriájában Balogh Dorián 4.c osztályos tanuló 4. helyezést, Smida Zsombor 4.c osztályos tanuló 6.helyezést ért el.
  • Barta Napsugár 7. b osztályos tanuló "A magyarok nyilaitól mentsd meg Uram, őket!" elnevezésű íjászversenyen egyéni összetett versenyben a nők csoportjában 2. helyezést ért el.
  • Szviták Márió 3.c osztályos tanuló, kategóriájában a XII. Zelenka Futónap 2 km-es táv 2. helyezettje, a 14. Tanévnyitó Fesztivál Esti Futásának 2. helyezettje.
  • Gazda Tamás 3.b osztályos tanuló a CRAZY 5K Budapest futóversenyen, korcsoportjának 3. helyezettje.
  • Tóth Nóra 2.c osztályos tanuló, kategóriájában a XII. Zelenka Futónap 2 km-es táv 1. helyezettje.
  • A Borsodnádosd Enddurocross Országos Bajnokság, 2017. Ifi Motorversenyen kategóriájukban, Balogh Dorián 4.c 4.helyezett, Smida Zsombor 4.c osztályos tanuló 6. helyezett lett.