Adventi hangverseny

Az adventi időszakban hagyomány, hogy adventi hangversenyre és ezt követően egy kis beszélgetésre invitáljuk iskolánk nyugdíjas pedagógusait. Így történt ez ebben a tanévben is, 2016. december 14-én. Iskolánk kórusa, hangszeren játszó tanítványaink és a 2. a osztály színvonalas produkciókkal ajándékozták meg vendégeinket ezen az estén. Nagyszerű alkalom volt ez tehetséges diákjainknak arra, hogy közönség előtt is megcsillogtassák tudásukat. A szomszédos művészeti iskola pedagógusai ilyenkor is, mint mindig segítették a gyerekek felkészítését. Együtt örülhettünk közös tanítványaink sikerének.
Hagyományőrző programjaink közül a Lucázás esett éppen erre az időszakra. Ebben a tanévben a 2. a osztály tanulói mondták el jókívánságaikat a közönségnek. Kereplővel, botokkal, csörgőkkel kísérték a vicces rigmusokat.
A közönség soraiban ott ültek a szereplő gyerekek hozzátartozói is. Így együtt élhettük át az adventi várakozás örömét.

Adventi hangverseny