Közgépalánták

2018. január 26-án, a Táncsics Mihály Szakgimnáziumban megrendezett döntővel véget ért a csaknem 3 hónapja tartó vetélkedő sorozat, a 8. alkalommal megrendezett Közgépalánták Versenye. A négy interneten zajló selejtezőforduló után 12 csapat vett részt a végső küzdelemben.
A végig szoros versenyt hozó döntőn a Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium 8. a osztályosokból álló csapata a Forintfalók bizonyult a legjobbnak, megelőzve a SÁI Beszterce-lakótelepi Tagiskolájának Pénzügyőrök elnevezésű csapatát, valamint a Bartók Térségi Általános Iskola Kossuth Lajos Tagintézményének Kossuth nevű csapatát. Az első 3 helyezett csapat tagjai a tárgyjutalmak, könyvutalványok és elismerő oklevelek mellett, meghívást kaptak a Táncsics Napok záróünnepségére, melyen az iskola diákközössége előtt vehetik át a győzteseknek járó vándorserleget.
A győztes csapat tagjai: Horváth Anna, Klucska Szonja Márkus Boglárka és Várszegi Virág.

Koósné Czene Katalin
szaktanár