Versolvasó délután a magyar költészet napja alkalmából

2018. április 12-én tartottuk meg a felolvasó rendezvényünket. Több mint 30 tanulótól hallhattunk verseket a magyar irodalom remekeiből, klasszikusoktól a kortársköltőkig. Iskolánk ebben a tanévben ünnepli fennállásának 50. évfordulóját. Ebből az alkalomból meghívtuk intézményünk egyik volt pedagógusát, Fürth Róbertné nyugdíjas tanító nénit, aki köszöntötte a jelenlévőket, és elmondta legkedvesebb versét.
Ebben az évben is megtisztelte a közönséget – szülőket, diákokat, pedagógusokat – két ifjú szerző, Ádám Zsanett 8. c és Szabó Keve 8. b osztályos tanulók, akik saját költeményüket mutatták be.
Köszönjük minden jelenlévőnek a vers iránti tisztelet kinyilvánítását, a tartalmas, emelkedett hangulatú, baráti együttlétet!

Szilágyi Zoltánné és Budafokiné Kiss Éva
a versolvasó délután szervezői