Kispályás labdarúgó torna

Október 2-án, iskolánk fennállásának 50. évfordulója alkalmából rendezett esemény sorozat keretén belül szerveztük meg az iskolák közti labdarúgó tornát felső tagozatos diákok számára. A rendezvényen 5 intézmény képviseltette magát csapatával és tanárával. A kupa az ünneplés mellett jó lehetőséget adott arra, hogy egy jó hangulatú délelőttöt töltsenek el a csapatok egymással.
A torna megnyitóján megtisztelt minket jelenlétével két iskolánkhoz kötődő olimpiai bajnok: Básti István és Szalay Miklós.
A mérkőzéseket iskolánk és az utánpótlás- nevelés meghatározó alakja, Répás Béla tanár úr, az egykori magyar válogatott játékosa vezette. A színvonalas összecsapások után intézményünk vezetője adta át a legjobb csapatoknak a megérdemelt díjakat.
A torna a következő eredményekkel zárult:
1. "Gagarin Általános Iskola"
2. Az Arany János Tagiskola
3. A Kodály Zoltán Tagiskola.
Mindenkinek köszönjük a részvételt!