Október 1. – A zene világnapja - Kiállításmegnyitó

Iskolánkban már hagyomány, hogy megemlékezünk a zene világnapjáról, és ezen a napon nyitja meg első kiállítását a Gagarin Galéria.
Idén első alkalommal nyugdíjas kolléganőnk, Bejczy Károlyné, Magdi néni kézimunkái, horgolt csodái kerültek kiállításra, melynek gondozói Harsányi Szilvia és Veresné Kelemen Beáta. Az alkotóról és annak munkáiról Fürth Róbertné osztotta meg velünk gondolatait.
A zene világnapja alkalmából színes, változatos produkciókkal készültek tanítványaink. Nagyszerű alkalom volt ez tehetséges diákjainknak arra, hogy közönség előtt is megcsillogtassák tudásukat. A művészeti iskola, valamint a Medalion TSE pedagógusai–dr. Barabásné Morvai Tímea, Szabó Istvánné, Szabó István, Juhász Amarilla és Kéri Szabolcs- segítették a gyerekek felkészítését. Együtt örülhettünk tanítványaink sikerének.

Budafokiné Kiss Éva