Happy Halloween!

Iskolánkban október 25-én rendeztük meg a Halloween napot. Fél nyolc előtt a boszik várták az iskolába érkező tanulókat a bejáratnál. Trükkjeiket csak a szerencsések vagy a cukorkát adók kerülhették el.
A reggeli zenés partin rengetegen mulattunk együtt az aulában becsengetésig. Jó hangulatban ropták a táncot a különböző jelmezekbe öltözött gyerekek.
Az osztályok már előre alaposan felkészültek erre a napra: az alkalomnak megfelelően dekorált tantermekben zajlottak az órák. A teremdekorációkat pontoztuk és értékeltük. A szünet után cukorkákkal jutalmaztuk az osztályok munkáját.
Az angol nyelvi órákon Halloween-nal kapcsolatos játékos feladatokat oldottak meg a tanulók. A feladatok során megismerhették az ünnep hagyományait és a szókincsüket is bővíthették.
Reméljük mindenki szörnyen jól érezte magát!