Vers- és prózamondó verseny

2021. február 16-án és 17-én rendhagyó módon került megrendezésre az alsósok számára meghirdetett „Vers- és prózamondó verseny” iskolai fordulója.
A járvány miatt sajnos csak szűk körben lehetett megtartani a rendezvényt. 17 első – másodikos, 15 harmadik – negyedikes kisdiák mutatta be versét, meséjét. A versenyzők és a zsűri tagjai tartalmas délutánok résztvevői voltak. A kezdeti izgalmat oldották a hangulatos művek, előadások. Nehéz feladat volt a döntés, de megszületett.
Iskolánk egyik kis újságírója, Hulitka Emma, aki a korábbi években szintén résztvevője volt ennek a megmérettetésnek, „Különdíjjal” jutalmazta a neki legjobban tetsző előadásokat. Köszönjük a szülők támogató segítségét. Gratulálunk valamennyi versenyzőnek és a helyezetteknek.

Eredmények

1-2. évfolyam
1. Balla – Pintér Kata 2.a
2. Rozmán Száva 1.c