Beszámolók versenyekről

Vers- és prózamondó verseny iskolánkban

2016. november 15-én, kedden került megrendezésre intézményünkben az iskolai vers-és prózamondó verseny felső tagozatos tanulók számára.
Tíz tanuló választott számára kedves verset és prózát, s tette előadásmódjával színesebbé ezt az őszi délutánt.
Sokan voltak kíváncsiak osztálytársaik szereplésére, és jöttek el vendégként, nézőként a nem versenyző tanulók közül is. Voltak olyan gyerekek, akiket szüleik is elkísértek. A zsűrinek – az iskolánkban felső tagozaton magyar nyelvet és irodalmat tanító pedagógusok- bizony nem volt könnyű dolga, hogy kiválassza a kategóriánkénti 3-3 legjobb tanulót. Végül a következőképpen döntöttek:
5-6. osztály:
I. Hranek Lilla 6.b
II. Kakuk Nóra 5.c
III. Pádár Bálint 5.a
Dicséretben részesült:
Bella Bence 6.c

7-8. osztály:
I. Csikós Máté 8.b
II. Pádár Nikolett 8.a
III. Horváth Anna 7.a
A 2016. december 10-i Váci Mihály Városi Vers- és Prózamondó Versenyen a kategóriánkénti első két helyezett tanuló képviselheti iskolánkat. Jó felkészülést és sok sikert kívánunk nekik!